Hizmet SektörleriProjelerReferanslar
EnglishAna Sayfa
Forum Girişi
:
:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ürünlerimiz

İnsan Kaynakları

Asya olara gıda sektöründe 40 yılı geride bırakan geçmişimizde daima en değerli kaynağımızın insan olduğu bilinciyle hareket ettik.

Ekip üyelerimize sosyal haklarının tam anlamıyla güvence altına alındığı, kişisel ve mesleki gereksinimlerinin en üst yönetim nezdinde dikkate alınarak, karşılandığı, en son teknolojik donanımlara haiz, sağlıklı ve konforlu bir çalışma ortamı sunuyoruz. ASYA ekibinin her bir üyesinin güven içerisinde, mutlu ve verimli çalışabileceği, uzun vadeli birliktelerin esas olduğu bir çalışma ortamı yaratmaya gayret ediyoruz.

Insan kaynağımızın sürekli gelişimini temel insan kaynağı politikamız olarak görüyoruz. Bu anlayışımızdan hareketle; her biri alanının uzmanı deneyimli kadromuzun ve sektördeki köklü geçmişimizin yarattığı iş başı eğitim olanaklarının yanı sıra, her bir ekip üyemizin yetkinlikleri ve gereksinimlerini gözönünde bulundurarak gelişitirdiğimiz yıllık eğitim programlarımız ile ASYA Ekibinin gerek kişisel gerekse mesleki yetkinliklerinin gelişimini  birincil önceliğimiz alıyoruz.

· Asya’da yıllık ortalama eğitim süresi 2.116,5 s

· Her bir Asya üyesinin kişi başı ortalama eğitim süresi 35,27 adam/saat tir.

Asya’da seçme ve yerleştirme süreçlerimizde; ASYA değerlerine ve kurum kültürüne uygun teknik ve kişisel yeterliliklere sahip en uygun adayların, en uygun pozisyonlara yerleştirilmesi ve kendilerine en uygun kariyer haritasının oluşturulması esastır.

Siz de ekibimizin bir parçası olmak isterseniz lütfen özgeçmişlerinizi hr@asyataste.com adresine gönderiniz.

 

Merkez ANKARA +90 312 468 83 14 Pbx
info@asyameyvesuyu.com.tr